Screen Preview

Nechajte prehovoriť mlčiacu väčšinu

Prinášame efektívny spôsob odhaľovania rizikového správania v kolektíve. Žiaci naň môžu anonymne upozorniť cez náš webči alikáciu amy ich upozornenie bezpečne predáme osobe na škole, ktorá by sa nimi mala zaoberať. Upozornenie odosielame emailom v zaheslovanom PDF.

Cenník
Zistiť viac
Report Form

Online schránka dôvery

Skrz našu webovú stránku a mobilnú aplikáciu môžu deti anonymne upozorniť na šikanovanie a ďalšie druhy rizikového správania, s ktorým sa stretávajú oni, ich spolužiaci či učitelia. Tieto upozornenia sú zasielané v zaheslované PDF prílohe e-mailom registrovaným osobám spolu so základnými tipmy, čo robiť.

Reports Managment

Základná administrácia

V administrácii môžete upravovať kontaktné osoby aj ich e-mailové adresy. Nájdete tu aj svoje heslo k jednotlivým upozorneniam a porovnanie preventívnych programov a seminárov. Tie budú doplnené o hodnotenie a skúsenosti kolegov zo škôl, ktoré si nimi prešli.

Porovnanie verzií NNTB

Zoznam funkcií:

Základná verzia

Rozšírená verzia

Upozornenie e-mailomyesyes
Elektronické letákyyesyes
Nastavenie profilu školyyesyes
Správa upozornenínoyes
Odborné poradenstvonoyes
Metodické materiály a tipynoyes
Individuálna odpoveďnoyes
Filter od spamunoyes
Nástenkanoyes
Certifikátnoyes
registration.step.2.versions.premium.studentsCount.select.to 200 registration.step.2.versions.premium.studentsCount.select.students
75 registration.step.2.versions.currency150 registration.step.2.versions.currency
registration.step.2.versions.premium.license

150 registration.step.2.versions.currency
registration.step.2.versions.premium.license

Využívajte NNTB na maximum

V rámci rozšírenej verzie získate množstvo užitočných funkcií, napríklad sa môžete kedykoľvek obrátiť na našich odborných pracovníkov, alebo využiť naše metodické a preventívne materiály.